Чоловіка з Ніжина, який порізав власну дитину ножем – визнали психічно хворим

 

 

 

 

У листопаді 2019 року в м. Ніжин сталася моторошна подія. 31-річний батько, перебуваючи зі своїм малолітнім сином у власному будинку, несподівано наніс хлопчику не менше ніж чотири удари ножем у ділянку голови та тулубу, чим спричинив останньому тілесні ушкодження, що належать до категорії тяжких.

Дитину одразу ж доправили до реанімації, де надали їй першу допомогу. Зараз життю хлопчика нічого не загрожує.

Нападнику повідомлено про підозру у вчиненні суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).

Під час досудового розслідування з метою встановлення психічного стану підозрюваного проведено судово-психіатричну експертизу, відповідно до висновку якої останній, за своїм психічним станом на період часу, до якого належить суспільно небезпечне діяння, у вчиненні якого він підозрюється, був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

За результатами досудового розслідування Ніжинською місцевою прокуратурою скеровано до суду клопотання про застосування до вказаного громадянина примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу з суворим наглядом.

Ухвалою Ніжинського міськрайонного суду клопотання прокурора задоволено. Чоловіка направлено до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Джерело: mynizhyn.com

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.