Дівчина з Чернігова розмалювала стильними зображеннями будинок (Фото)

 

 

 

 

На перший погляд, приватний будинок, у якому живе з родиною чернігівка Наталія Найдюк, нічим не відрізняється від подібних будиночків. Але якщо придивитися, то не такий він і звичайний. Адже господарка надала йому особливого колориту і зарядила творчою енергетикою.

Стіни будинку, де живе родина Найдюків, прикрашені малюнками. Їх власноруч виконала пані Наталія. За її словами, це така собі арт-терапія. Бо за пензлик береться, коли щось непокоїть або коли перебуває в поганому настрої. Натомість малювання – це ніби своєрідна медитація, завдяки якій на душі стає світліше, а на вустах з’являється усмішка.

У Наталії пристрасть до малювання – родом із дитинства.

«Маленькою мені не можна було малювати на стінах. Але прагнення це робити, мабуть, десь сиділо усередині. І коли виросла та з’явився свій будинок, прокинулося й бажання розмалювати його. А взагалі я раджу всім знайти свою віддушину – малювати, шити, щось майструвати. Адже завдяки улюбленому заняттю життя заграє новими барвами, і зсередини наповнитеся позитивною енергетикою», – закликає вона.

Спочатку Наталія малювала всередині будинку.

«Найпершою я зобразила американську Статую Свободи на старій кухонній стіні. Адже хочеться мати вдома скульптуру чи якийсь мистецький витвір. Сподіваюсь, що в майбутньому цю давню мрію втілить у життя мій чоловік. Він – людина творча і працює з  неіржавіючою сталлю. Тож кілька ексклюзивних речей удома завдяки йому маємо», – розповіла жінка.

Потім вона малювала на старих, іще не побілених стінах у ванній кімнаті, на холстах і вже потім на вулиці – на стінах будинку.

«Минулого літа я розмалювала першу зовнішню стіну будинку. На ній – жіночі та чоловічі начала: інь та янь, а також інші філософські зображення. А цього літа іншу стіну будинку прикрасила жіночими портретами. Змальовувала роботи Рене Грюо, який був  ілюстратором, створював обкладинки й рекламні постери для «Діор», «Шанель» та інших відомих брендів, і жіночі картини. Обрала саме Грюо, бо певний час сама працювала з модними брендами. Цікавлюся історією моди. І взагалі ці жіночі портрети, як на мене, досконалі. Витончені силуети, особливо в епоху з фільму Гетсбі», – розповідає Наталія.

Роботи вона виконує акриловими фарбами, бо вони не бояться дощу і на сонці не дуже вигорають.

Нині місця на будинку, де можна малювати, майже не лишилося. Та Наталія не засмучується

«Можна зображення вдосконалювати. Але на це потрібні час і сприятлива погода», – усміхнулась вона.

Якщо ж настане момент, що вона все вдосконалить і місця для творчого самовираження на будиночку не буде зовсім, то це – не біда. Наталія малюватиме на полотні.

До речі, син і чоловік ініціативи мами і дружини сприймають нормально. А син Іван навіть поділяє – малює на сараї, щоправда, акварельними фарбами. Тож малюнки виходять не дуже довговічні.

Ірина Осташко

Джерело: cheline.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.