Як розвивати села вирішували у Ніжині

 

 

 

 

26 жовтня науково-педагогічні працівники факультету агротехнологій та економіки взяли учать у роботі круглого столу «Обговорення навчального плану підвищення кваліфікації з тематики «Розвиток сільської місцевості в Україні»»

Організаторами заходу виступили ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за сприяння Німецько-українського агрополітичного діалогу. Участь в обговоренні взяли завідувач кафедри менеджменту Галина Македон та доцент кафедри обліку і оподаткування Наталія Царук.

Модератором виступила заступник керівника Німецько-українського агрополітичного діалогу Марія Ярошко. З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Тетяна Іщенко, яка наголосила, що даний захід – черговий етап довгострокової програми по підвищенню кваліфікації і навчанню співробітників ОТГ, а також підготовки студентів до роботи в умовах децентралізації влади.

Наступною була доповідь заступника директора департаменту-начальника відділу стратегії розвитку харчової промисловості Департаменту продовольства Мінагрополітики Світлани Павленко, в якій вона зупинилася на тому, що сучасна регіональна політика передбачає не лише створення нових територіальних одиниць. У першу чергу це нові можливості для нових людей, які повинні бути спроможними розробляти і реалізовувати стратегії регіонального розвитку. Відповідно роль аграрних дорадників є дуже важливою, а сам навчальний процес повинен враховувати інтереси всіх стейкхолдерів.

І основною стала презентація навчальної програми з розвитку сільської місцевості для вищих навчальних закладів аграрного спрямування в Україні від Райнера Лангоша, експерта проекту, професора, доктора наук, керівника навчального курсу прикладного управління аграрними підприємствами та декана фахового напрямку «Аграрна економіка та науки про продукти харчування» Вищої школи Нойбранденбург.

Проєкт навчального плану складається з 10 модулів (по два навчальних дні на кожен) та формує програму, яка розрахована на два роки. З методичної точки зору навчальна програма фокусується на великій кількості прикладних моментів, які мають практичну складову.

 

Учасники круглого столу, серед яких і представники об’єднаних територіальних громад, освіти і бізнесу підтримали запропонований план та побажали його ефективній реалізації на практиці.

Галина Македон,
завідувач кафедри менеджменту
Джерело: nati.org.ua

Головне фото ілюстративне

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.