Лікарня потребує допомоги: у Ніжині скликають позачергову сесію

 

 

 

 

Про складну ситуацію, у якій опинилась Ніжинська лікарня на засіданні виконавчого комітету розповів генеральний директор закладу Олександр Костирко, інформує НЕЖАТИН.

«Відмічаються щоденні антирекорди по всі лікарнях України, в тому числі і Ніжинській. Разом з тим йде значне навантаження на медперсонал та первинну ланку медицини. На балонному кисні перебувають 4 пацієнти з ураженням легень 80-90%. Киснем лікарня забезпечена», – прокоментував Олександр Костирко.
Проте, як зазначив генеральний директор, існує проблема з облаштуванням санітарних приміщень в провізорних відділеннях, де перебувають хворі на коронавірус. Така ж ситуація і по створенню комфортних умов для пацієнтів: потрібні нові ліжка, прикраватні тумбочки, білизна.

«Наразі є потреба у покращенні надання медичної допомоги. Тож, звертаємось до міського голови та депутатів щодо виділення на черговій сесії додаткового фінансування на лікарню в сумі 1 541 000 грн. Потрібні ці кошти на пральну машину – 10 000 грн; кисневі концентратори – 10 шт, – 450 000 грн; автоклав – 200 000 грн; 2 електрокардіографи – 35 700 грн; поновлення ліжкового фонду: 35 ліжок, матраци, прикраватні тумбочки, комплекти постільної білизни – 848 500 грн», – проінформував Олександр Костирко.

В ході засідання було вирішено скликати позачергову бюджетну сесію, на якій депутати мають прийняти відповідне рішення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.