«ЗА» і «Проти» кафе на Гоголівській

 

 

 

 

Вчора, 17 грудня на засіданні архітектурно-містобудівної ради говорили про кафе на вулиці Гоголя

Повідомляє «Нежатин»

Мова йде про погодження фасаду та розміщення об’єкту: будівництво кафетерію з банкетною залою по вулиці Гоголя, 17  біля ЗОШ №7

Є «ЗА» і є «Проти»

Дане питання викликало масу обговорень.  Приватний підприємці, які зацікавлені в будівництві кафе обурюються, що їм не дають побудувати гарну, красиву будівлю в центрі міста.

Головний архітектор Вікторія Мироненко зазначила, що на засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради зауважили: кафе може викликати пожежно-небезпечну ситуацію, потрібно відступити від школи, вивчити поверховість, врахувати санітарний стан, так як будівля може закривати вікна школи, тому потрібно відправити дане питання на доопрацювання. Також вона додала, що цей об’єкт знаходиться біля пам’ятки архітектури місцевого значення: ЗОШ №7 і найменша відстань повинна бути 50 м та будівлі повинні бути розміщенні в одній лінії і відповідно мати фасади, які не суперечать всім естетичним вимогам.

Підприємці в свою чергу запевняють, що доопрацювали та погодили цей проект і мають всі дозвільні документи відповідних служб.

Начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський зауважив, що дана будівля викликає сумнів, бо вона буде досить близько розташована від школи, закриватиме вікна, чим порушить санітарний стан.

Підприємці ж запевняють, що нове кафе закриє лише вікна кухні у школі, а не самі класи, де навчаються діти.

«Давайте сім разів відміряємо, а потім один раз відріжемо»

Таку позицію пропонують підприємцям представники влади, і говорять, що задум досить цікавий і бажання підприємців побудувати кафе на Гоголівській підтримують, але є питання, які потрібно ще вивчити,  доопрацювати та виконати їх.

Тож, це спірне питання відклали на повторний розгляд обласної архітектурно-містобудівної ради, а також запропонували дочекатися і затвердження проєкту реконструкції вулиці Гоголя, аби врахувати всі «ЗА» і «Проти».

Читайте також: Комплексний проєкт “ревіталізації” вулиці Гоголя обговорювали в міськраді

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “«ЗА» і «Проти» кафе на Гоголівській

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.