Пробне ЗНО перенесли: на яку дату готуватися учням

 

 

 

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в Києві і Чернігівській області перенесли на 24 квітня. Про це 5 квітня повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО в усіх регіонах України мало відбутися 10 квітня. Однак через те, що в Києві і Чернігівській області ввели обмеження на рух громадського транспорту, в цих регіонах пробне ЗНО перенесли на 24 квітня.

Також учні можуть завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку і пройти тестування вдома.

“Учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до цього сервісу 10–14 квітня, тобто відповідно до попередніх планів. Учасники з міста Київ і Чернігівської області, для яких тестування буде перенесено на 24 квітня, зможуть занести свої відповіді на тест, на який вони були зареєстровані, із 24-го до 28 квітня (після проходження оцінювання)”, – ідеться в повідомленні.

Результати пробного ЗНО з’являться в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Реєстрація на пробне ЗНО стартувала 5 січня і тривала до 16 січня.

Основна сесія ЗНО триватиме із 21 травня (тестування з хімії) до 15 червня (тестування з географії). У Міністерстві освіти і науки України запевнили, що ЗНО у 2021 році відбудеться в заплановані строки незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах.

Участь в основній сесії ЗНО є безоплатною. Кожен учасник має право скласти тести не більше ніж із п’яти навчальних предметів.

Джерело: svoboda.fm

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь