Ніжинські рятувальники транспортували пораненого 9-річного хлопчика до “Охмадиту”

 

 

 

 

Льотчики Ніжинського спеціального авіаційного загону ДСНС України транспортували поранену 9-річну дитину до столичної лікарні.

12 липня 2021 року до Новоград-Волинської лікарні було доставлено 9-річного хлопчика з наскрізним вогнепальним пораненням спини. Його у тяжкому стані відразу шпиталізували до реанімаційного відділення, де лікарями розпочалася боротьба за його життя.

Хлопчик знаходився в реанімаційному відділенні в Новограді-Волинському, його прооперували і він перебував у стабільно тяжкому стані на апараті штучного дихання. У дитини – прострелений хребет, шлунок та селезінка. Лікарями вирішено евакуювати дитину до міста Києва до Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охмадит”, для його подальшого лікування.

Ціла спецоперація розгорнулася в місті Новограді-Волинському по евакуації дитини. Близько 12 години 30 хвилин у Новограді-Волинському медичний реанімобіль екстреної медичної допомоги доставив пораненого 9-річного хлопчика на стадіон «Авангард», де приземлився гелікоптер спеціального авіаційного загону ДСНС України. Екіпаж рятувальників сьогодні як раз брав участь у тактико-спеціальних навчаннях на Рівненщині, тому максимально швидко прибув у Житомирський регіон.

Дитину та двох лікарів-анестезіологів для супроводу перемістили на борт гвинтокрилу. Вже за кілька годин хлопчик буде під опікою медиків Національної дитячої спеціалізованої лікарні МОЗ України «Охматдит».

 

04141.com.ua

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.