Ніжинське КП ВУКГ інформує всіх користувачів послугою утилізації та вивезення побутових відходів

 

 

 

 

Інформація для всіх споживачів послуги з поводження з побутовими відходами!

Шановні абоненти комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”! У зв’язку з введенням на території України воєнного стану, згідно указу Президента України від 24.02.2022р № 68/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України № 2120-IX від 15.03.22р «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану», КП “ВУКГ” скористалось правом переходу на спрощену систему оподаткування і з 01.04.22 року на період дії воєнного стану є платником єдиного податку 3 групи за ставкою 2% без нарахування ПДВ.

Такий перехід, в свою чергу, дає змогу всім споживачам, тимчасово, на період дії військового стану, зменшити розмір нарахувань за послуги з поводження з побутовими відходами та оплачувати за них дешевше.

Так, з 1 квітня 2022 року встановлена плата за послуги з поводження з побутовими відходами на 1 мешканця:

– будинку приватного сектору – 40,00 грн;

– багатоквартирного будинку – 36,42 грн.

Плата за абонентське обслуговування складе 3,50 грн. на кожен особовий рахунок (квартиру, будинок) та не залежить від кількості проживаючих осіб. Для підприємств, установ, організацій та ФОП користувачів послуги з вивозу твердих побутових відходів, на період військового стану, діє тариф без сплати ПДВ, а по закінченні – згідно затвердженого тарифу з оплатою ПДВ.

Ніжинська міська рада

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.