Селян на Чернігівщині «тероризують» smsками

До редакції ЧЕline вже неодноразово звертаються жителі області з проханням пояснити походження та призначення таємничих sms, що несуть певну інформацію про субсидію. Автором їх є Ощадбанк. Слова в них українські, а от літери англійські. Тому така дивна й наполеглива увага до селян викликає в них занепокоєння. Тим паче, коли йдеться про субсидію.

ЧЕline попросив прокоментувати ситуацію Олега Русіна, керівника Департаменту соціального захисту Чернігівської ОДА «Щодо sms-повідомлень, то з усіма, кому була призначена субсидія, починаючи з січня 2018 року до травня, тривало спілкування Ощадбанку через смс-повідомлення.

Про зміст sms-повідомлень треба питати Ощадбанк. Можливо, вони відкривають картки для зекономлених сум субсидій, які вони хочуть перерахувати споживачу на окремий рахунок. І надалі людина може знімати ці кошти і використовувати. Це все згідно з положенням», – пояснює Олег Русін. 

 

 

Усі sms-повідомлення від Ощадбанку на тему субсидій, за словами чиновників, стосуються виключно інформування щодо отримання картки (адже треба кудись відправити зекономлені кошти) або про те, що субсидія не покриває необхідної плати за використані споживачем послуги. У будь-якому випадку ці смс (саме від Ощадбанку) не обернуться для людей якимись додатковими платежами. 

Джерело: cheline.com.ua

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *