Кому встановлять нові меморіальні дошки в Ніжині?

24 жовтня на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і погодили два рішення, що стосувалися встановлення меморіальних дошок у Ніжині.

Так, з метою вшанування видатного ботаніка, дослідника та педагога (на той час викладав у Ніжинського педінституті) Мулярчука Сисоя Олександровича (1897-1975), меморіальну дошку встановлять на вулиці Овдіївській, будинок № 1.
Дошка була виготовлена за рахунок благодійника Мамедова Володимира Хейбаровича.
Другу меморіальну дошку встановлять на вулиці Гоголя з метою вшанування діяльності маршалка ніжинського дворянства Василя Тарновського-молодшого та розвитку містобудування історичного Ніжина.
Перший міський сквер Ніжина було створено у 1870-х роках за ініціативи та на кошти маршалка ніжинського дворянства Василя Тарновського-молодшого на місці колишнього козацького Соборного майдану. Після встановлення у 1881 році пам’ятника Миколі Гоголю ніжинці почали називати сквер Гоголівським.
Дошка буде встановлена дзеркально до вже існуючої.
Наталія Нікітіна
http://www.mynizhyn.com

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Кому встановлять нові меморіальні дошки в Ніжині?

  1. Только не ставте мемориальные доски в честь ,так называемых убийц людей на Донбассе. Снимать придётся позором тем, кто потерял память о родителях и делах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *