Маленькі ніжинці відзначали День Соборності

 

«Дитячий садок – це перша найгідніша сходинка для дитини, національна школа, в якій пробуджується її національна і громадянська свідомість»
С. Русова

Цими святковими днями  сама природа  ошатно прибрала всю українську землю в  ніжний, пухнастий сніжок, що яскраво відблискував в сонячному промінні. Гімн рідної держави  всіх об’єднав в єдине ціле  – і дорослих, і маленьких. Ось тут і  пояснили вихователі Парубець Н.Г., Гнітій Л.О., Костандова І.В., Вергун І.А., Бабич А.В., Грицан Л.М.  діткам, що Соборність – це єдність. Тобто свято соборності – це свято єдиної України і сьогодні 101-річниця цієї визначної події.

Діти  через цікаву діяльність, яку  їм влаштували дорослі, зрозуміли, що “разом” нам  краще, ніж “окремо”, чи “самому”.  Ви запитаєте: «Як зрозуміли?». Ось так! На білосніжному снігу спортивного майданчика створили  гуртом Герб рідної держави із  кольорових кульок,  та ще й  виклали на ньому червоні, сяючі маки. Ось і зрозумілий   приклад Соборності!

А далі  –   про цікавинки дізналися із книги «Україна починається з тебе», що подарувала нам улюблена поетеса і письменниця Тетяна Винник, викладали державні пропори з конструкторів, майстрували «Дерево єднання», долоньками малювали обриси України, гаптували українські сорочки узорами, грали в цікаві дидактичні ігри «Україна – це я!», бо добрі справи – родом з дитинства!

Ось так, нам дорослим, варто вчити дітей власним прикладом  любити рідну землю, пишатися і шанувати  Україну  – Соборну і неділиму, бо це їм розбудовувати молоду державу, відстоювати МИР.

Завідувач ДНЗ №13 Н. М. Примушко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *