Майже 400 випускників Гоголевого вишу отримали дипломи (Фото)

 

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра денної та заочної форми навчання. Це одночасно і радісний, і сумний день, адже стіни рідного вишу сьогодні залишають майже 400 випускників.
До усіх присутніх звернувся ректор університету Олександр Самойленко: «Сьогодні у нас велике свято. Кожен з випускників-магістрів залишиться у нашому серці, ми будемо пам’ятати про ваші успіхи на науковій ниві, олімпіадах, конкурсах, університетській сцені. Ми, ваші вчителі, дуже раді тому, що сьогодні кращі з кращих залишають стіни нашого вузу і будуть розбудовувати сучасну європейську державу. Ми також сподіваємося, що університет назавжди залишиться у ваших серцях. Пам’ятайте, двері нашого вузу завжди для вас відкриті».
Випускників привітали почесні гості урочистого заходу: міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, голова районної ради Олег Бузун та начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський.
З вуст деканів звучало багато теплих слів про сьогоднішніх випускників. Вони бажали їм легкого життєвого шляху та висловили сподівання, що випускники матимуть змогу проявити себе на професійній ниві, постійно примножуватимуть власні знання та уміння, працюватимуть заради свого блага та усієї України.

Вітаємо випускників! Завжди пам’ятайте про рідний вуз та з гордістю кажіть: «Я випускник НДУ!».

ndu.edu.ua 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *