Ніжин вшанував Героїв, котрі боролись і борються за Незалежність України. Фото. Відео

 

 

 

 

У Ніжині шанують своїх Героїв і бережуть пам’ять про них. Підтвердженням тому стала знакова подія, що відбулась сьогодні 24 серпня у день свята Дня Незалежності України. У парку Незалежності було відкрито пам’ятник «Борцям за Незалежність».

Повідомляє сайт “Нежатин”

Гранітний монумент класичного стилю символізує силу боротьби за незалежність.

Автор пам’ятнику родом з Ніжина – Данило Ровенчин та каменяр – Микола Дзеціна, звертаючись до присутніх, зазначили: “Цю роботу ми робили з думкою про тих, хто захищає нас на Сході нашої Держави і цей пам’ятник присвячений Переможцям. Слава Україні! Героям Слава!”

На відкриття пам’ятника зібралися сотні ніжинців, серед яких були рідні та близькі загиблих, громадські активісти, військові, бійці добровольчих батальйонів, представники міської влади,  небайдужі жителі та гості нашого міста.

У ході урочистостей був проведений молебень та освячення пам’ятника. Після цього всі бажаючі поклали квіти до підніжжя монументу та вклонилися борцям, які поклали своє життя за незалежність нашої держави.

Марина Волинець

фото та відео автора

 

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Ніжин вшанував Героїв, котрі боролись і борються за Незалежність України. Фото. Відео

  1. Молодцы ребята. Хотя бы лицо не прячете-легче будет искать. Последователей опущеного петуха ,, сопли,, ждет не минуемая кара за братоубийство. А это один из смертных грехов. Хотя какая может быть совесть у ублюдков. Ждите и бойтесь. Стрелять предателей и извращенцев всегда было правым делом. Позор Вам земляки и пренебрежение, забыли своих родителей и дедов и за что они воевали. Смерть бандеровским прихвостням, недобиткам фашистским!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.