Будете швидко ходити – довше залишатиметесь молодими

Міжнародна команда вчених після довготривалого дослідження встановила, що після 40 років швидкість твоєї ходи напряму пов’язана з процесом старіння. Результати експерименту науковці опублікували в журналі JAMA Network Open.

Експерти впродовж декількох десятиліть слідкували за 1000 піддослідних з Нової Зеландії, які народилися в 70-х роках.

Дивіться також: Викинути негайно: 6 продуктів, що прискорюють старіння шкіри

Дослідники регулярно перевіряли загальний стан здоров’я та функціонування мозку учасників експерименту. Це допомогло з’ясувати, що повільна хода є першою ознакою старіння тіла та мозку людини.

За словами вчених, люди з повільним темпом руху мають яскраво виражені ознаки вікових змін. Серед них: поганий стан легень, зубів, зниження імунітету та інше.

 

Науковці зазначають, що такі ознаки старіння менш виражені саме в тих піддослідних, які швидко ходять.

Результати дослідження показали, що мозок повільних людей має ознаки прискореного процесу старіння. Це може бути пов’язане з способом життя та генетикою людини, якою її нагородили батьки.

Дивіться також: Ти не повіриш, але регулярне вживання йогурту продовжує молодість

Дослідники вважають, що уникнути передчасного старіння можна завдяки вимірюванню швидкості ходи ще в молодому віці, коли в людини вже проявляються ознаки того, яким буде її здоров’я в майбутньому.

Також вчені радять переглянути свій спосіб життя. Вони рекомендують дотримуватися низькокалорійних дієт або відмовитися від продуктів з високим рівнем вмісту цукру.

Наше дослідження виявило, що повільна хода є сигналом певних проблем зі здоров’ям задовго до настання старості,– наголосив професор з Королівського коледжу Лондона і Дюкського університету в США Террі Моффіт.

Джерело: ВВС

https://lux.fm/lifestyle_t4

Фото з мережі

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *