У Ніжинському університеті відбулась Міжнародна конференція для молодих науковців

 

 

 

 

13 травня 2021 року у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася V Міжнародна науково-практична конференція для молодих науковців «Науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», організована кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи. Захід проводився одночасно в аудиторній та дистанційній формах, що дозволило забезпечити наукове спілкування молодих дослідників з України, Польщі, Білорусі.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися представники університету – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. О. В. Мельничук, декан факультету психології та соціальної роботи доц. О.А.Тимошенко, та представниця Державної вищої професійної школи у м. Хелм (Польща) Г. Бейгер.

Презентація наукових здобутків молодих науковців супроводжувалась цікавими доповідями, представленням результатів досліджень проблемних груп, обговоренням актуальних соціально-педагогічних проблем у сферах освіти, соціальної політики і соціальної роботи.

Учасники конференції залишились у захопленні від майстер-класу з жестової мови, проведеного Л. С. Дробною, головою Ніжинської територіальної організації УТОГ. Також відбувся перегляд і обговорення фільму «Булер» (США), організований Кіноклубом медіапросвіти з прав людини Docudays UA при Лізі старшокласників м. Ніжин (модератор – А.В. Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру). Пізнавальною була і онлайн-лекція «Стереотипи про світ незрячих», проведена співробітником Дніпровського УТОС А.С. Китом.

Для учасників і гостей конференції було запропоновано взяти активну участь науково-пізнавальній програмі «Інтелектуальні посиденьки», організовану ГО «Інтелектуальний клуб «Кліо» спільно з магістрантами ОП «Позашкільна та інклюзивна освіта» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Ні дистанційні, ні мовні бар’єри не стали на заваді для проведення заходів конференції, що поступово перетворюється на традиційну наукову подію для молодих науковців, їхніх наукових керівників, які досліджують соціально-педагогічні проблеми сьогодення та сприяють їх подоланню.

 

Джерело: ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.